UWAGA! Konkurs dobiegł końca!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału i wspólną zabawę. Przez te kilka dni mieliśmy niezłą frajdę z czytania Waszych komentarzy. Wybór zwycięzców nie był prosty. Wielokrotnie stawaliśmy przed dylematem kogo nagrodzić, kto był bardziej oryginalny, kto zwrócił na siebie większą uwagę.

Jednak, jak to w życiu bywa, tam gdzie są zwycięzcy muszą być też przegrani. W związku z tym, by docenić Waszą inicjatywę, dla wszystkich którym nie udało się znaleźć w gronie zwycięzców, przygotowaliśmy niespodziankę… ale o tym zaraz 😉

By zdobyć skarpety trzeba było spełnić trzy warunki.
Polubić post konkursowy, napisać komentarz i udostępnić wspomniany post publicznie.
Niestety nie wszyscy wykonali zadanie :/
W związku z tym, kilka osób, które początkowo znalazły się w gronie zwycięzców, po weryfikacji- musiały zostać odrzucone.

 

Zwycięzcami zostają.. And the winners are…

Ola Kiedyk, Magdalena Napieraj, Aleksandra Wojtoń, Klaudia Ef

Maciej Jankes, Paweł Musiał, Krzysztof Biernacki, Konrad Urbanowski

 

NIESPODZIANKA


którą przygotowaliśmy dla uczestników, którzy nie znaleźli swojego nazwiska na liście zwycięzców to rabat w wysokości 40% na zakup skarpet w naszym sklepie.

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z promocji – prosimy o kontakt.
W odpowiedzi prześlemy kod promocyjny, który po wprowadzeniu na etapie finalizacji zamówienia – obniży koszt skarpet z 35zł na 25zł.

Nagrody, w zależności od decyzji zwycięzców, będą wysyłane pocztą polską lub paczkomatami. Wszystkich nagrodzonych prosimy o wiadomość prywatną na fb lub email na adres pertay71@gmail.com tytułem KONKURS.

W wiadomości prosimy o podanie wybranego koloru skarpet oraz swoich danych kontaktowych (imię i nazwisko, adres, adres email, ew. kod wybranego paczkomatu) – listę dostępnych paczkomatów znajdziecie tutaj – https://paczkomaty.pl/pl/dla-ciebie/znajdz-paczkomat

Dziękujemy za wzięcie udziału. Pozdrawiamy