FAQ

W naszym sklepie umożliwiamy płatność zintegrowaną z platformą Tpay.com (transferuj.pl) oraz Przelewy24.pl Istotą tych systemów jest fakt, iż wszystkie wpłaty są realizowane 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Umożliwia to sprawne i szybkie zakończenie procesu zakupu oraz przekazanie zamówienia do realizacji. By bliżej poznać system Tpay.pl kliknij na link poniżej.
Transferuj.pl – jak to działa Wygodę i duży wybór metod płatności zapewnia Transferuj.pl
Przelewy24

Możesz też zapłacić gotówką za pobraniem przy odbiorze przesyłki, przy czym opcja te jest dostępna tylko w przypadku wyboru dostawy „przesyłką kurierską za pobraniem” lub „paczkomat za pobraniem”.
Wszelkie zamówienia składane na naszej stronie realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej, firmy kurierskiej DPD bądź dostarczamy je do Paczkomatów InPost. W ostatnim etapie zakupu kupujący ma możliwość wyboru interesującej go metody.

Paczkomaty umożliwiają odbiór o dowolnej porze dnia i nocy, jednak nie w każdym miejscu Polski są one dostępne. Klikając na odnośnik poniżej, kupujący po wprowadzeniu adresu wysyłkowego może sprawdzić gdzie obok niego znajduje się najbliższy Paczkomat.

Zobacz jak działają paczkomaty - LINK

ZNAJDŹ PACZKOMAT - LINK

Alternatywą do tej metody są wysyłki realizowane przez Pocztę Polską, która dostarcza na terenie całego kraju. Przesyłki nadajemy poleconym listem priorytetowym.

Zamówienia wysyłane są również kurierem, przy czym warunkiem nadania przesyłki w danym dniu jest złożenie zamówienia do godziny 24:00 dnia poprzedniego.

Zamówione Towary wysyłamy wyłącznie w dni robocze (z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt). Wyjątek stanowią przesyłki paczkomatowe, który możemy umieścić w paczkomacie 7 dni w tygodniu. Średni czas dostarczenia przesyłki do Ciebie wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

Po nadaniu przesyłki poinformujemy Cię o tym fakcie za pośrednictwem wiadomości e-mail lub sms.